niedziela, 29 grudnia 2013

Spot o "Sercem..." z sercem. Działo się... 2013.


Kochani!

Chciałam Was najgoręcej zaprosić do obejrzenia filmiku o... mnie :) Mój Mąż, Michał, z różnych kadrów jak z kolorowych kamyków "poskładał" taki piękny ruchomy obraz o tym, co kocham. Mam nadzieję, że ta opowieść tak samo jak mi, i Wam się spodoba. A Ci, którzy mnie i naszej Córeczki nie znają osobiście, będą mieli teraz okazję obejrzeć w zbliżeniu;)

Miłego oglądania!


A w odchodzącym 2013 r. działo się w "Sercem Malowane":


PORTRETOWO
TYPOGRAFICZNIE
WSZELAKO
Wszystkim moim drogim Czytelnikom, wiernym Kibicom, blogowym i pozablogowym Przyjaciołom, Zamawiającym portrety i nie tylko, Ludziom, którym zawdzięczam wzruszające spoty reklamowe, niezmiennie mnie zachwycający wygląd mojej strony autorskiej, niesamowite zdjęcia w tytule i na końcu tego bloga, plakat, wizytówki, cudowne drewniane wyroby, które miałam szczęście dekorować bardzo dziękuję za kolejny, pracowity i twórczy, wspólny rok!
Oby kolejny był jeszcze lepszy dla nas wszystkich:)

Przyjmijcie najlepsze życzenia samych wspaniałych, szczęśliwych chwil w Nowym 2014 Roku! Niech nikomu nie zabraknie tego, co w życiu najważniejsze - Miłości (sami wiecie, co pod tym pojęciem rozumiem). Wszystko inne - dobre, szlachetne, wielkie - niech Wam do tego zostanie dodane!

Do napisania!

3 komentarze:

 1. Dziękuję za życzenia i oczywiście wzajemnie :)
  Piękne malowanie sercem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Monisiu, jesteś WIELKA! Obym więcej tak cudownych osób spotykała na swojej drodze życiowej :-). Monika F.

  OdpowiedzUsuń
 3. kocha Cie ten Twój mąż:):):
  moje dziecko dorosłe, też rysuje..dostał w prezencie właśnie pakiet dobrych ołówków..ciesze się ,ze Cię poznałam jeszcze bardziej poprzez ten film....pozdrawiam serdecznie znad morza....
  2014 niech będzie po prostu cudowny i już!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Wasze komentarze:) Zapraszam ponownie!