wtorek, 13 sierpnia 2013

Malowane literyWitajcie!

Błogi okres lenistwa minął. Wróciłam przed paroma godzinami do domu. Zachwyciłam się, jak w nim pięknie i po mojemu. Mama na powitanie włożyła nam bukiet kwiatów do wazonu i rozłożyła na stołach haftowane obrusy po babci. Zaraz też wpadłam w wir tego, co trzeba zrobić na już - rozpakować walizki, zrobić coś ze stertą brudnych ubrań, przygotować kolację. W przedpokoju walają się jakieś reklamówki i kubeczki, plątanina kabli, a Lidka woła: "Piiiić!"

Ogarnianie całości jeszcze trochę potrwa, ale dzisiejszy post nie może już dłużej czekać! Tym bardziej, że już od dawna go planowałam, a wyjątkowy jest dlatego, że nie sama go planowałam:) Posłuchajcie, jak było:

Przed kilkoma tygodniami, kiedy popijałam poranną kawę i przekomarzałam się z Małą, zadzwonił telefon. To dzwonili Redzi. Tak, tak, właśnie - Iz& Red z Four Oaks Old Tools And Woodworking, Ci sami, których wspaniały drewniany napis Gratia vobis zdobi naszą ścianę (tu można zobaczyć) i nie ma osoby, która przekraczając nasze progi by się nim nie zachwyciła. Otóż Iz i Red zaproponowali mi współpracę. Świetny pomysł!, pomyślałam wówczas. Dziś utwierdziłam się tylko w tym przekonaniu, tym bardziej, że Redzi są niezwykle ciepłymi i życzliwi ludźmi, a ja mogę się też rozwinąć, na moment odłożyć ołówkowe portrety i zrobić coś nowego:)

Efekty zobaczcie poniżej:


Red wyciął piękne kształty &-ów i klasyczny napis HOME, a ja wzięłam pędzelek i zmalowałam kwiaty, dmuchawce i dachy domów.
I jakie są Wasze opinie? Podobają się Wam te malowane litery i napis?

Jeśli macie ochotę, możecie je zakupić u mnie, jak i u Redów. Przyjmujemy też indywidualne zamówienia. Liczymy na Waszą kreatywność! :D

Miłego wieczoru!

17 komentarzy:

 1. Redzi i Twój pędzel to świetny duet! Hmmm... Poprawka: trio :-) A może jeszcze więcej? Mniejsza z tym. Pomysł wspaniały! Podobają mi się zwłaszcza te kwiaty w błękitach...
  Życzę owocnej współpracy :-))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze więcej? No... pewnie chodzi o pędzle, co? :P
   Dziękuję za opinię:) Twój typ to błękitny and. A wiesz, że myśmy dmuchawce obstawiali? :D
   Serdecznie Cię pozdrawiamy!!! Cała nasza trójka:)

   Usuń
 2. świetna sprawa :) powodzenia , udany z Was Team ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniałe prace Monisiu...ten & z dmuchawcami obłędny!!!
  Owocnej współpracy dla Was;)
  Ściskam;*

  OdpowiedzUsuń
 4. Rewelacyjny z Was duet! endzikowe dmuchawce wow! no świetne są!
  Pzryjemnej niedzieli Moniś!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hmmm... chyba wtorku ;)
   Dzięki za opinię i przyjemnego weekendu!:)

   Usuń

Dziękuję za Wasze komentarze:) Zapraszam ponownie!