poniedziałek, 11 listopada 2013

"Con te partiro su navi per mari", czyli gondolą po lagunie


Witajcie!

Przedstawiam Wam kilka ilustracji z serii włoskiej, analogicznej do "francuskich żabek", które staną się urozmaiceniem prezentacji multimedialnych do nauczania tego najpiękniejszego na świecie języka:)))


Poza uśmiechnięta - na miły początek zajęć:
Poza skupiona - wykonująca ćwiczenia gramatyczne:
Poza skonania - kiedy kończy się lekcja:
Nie ma to jak podejść z humorem do wszystkiego, co się robi;) Prawda, Moniko?


***


Moja pracownia wzbogaciła się o blat, na którym wykonuję rysunkowe prace. Tata zrobił go dla mnie. Nie muszę już ślęczeć godzinami przy maksymalnym pochyleniu głowy, na czym niewątpliwie zyskuje mój kręgosłup. Od podstawówki słynęłam z tego, że pisałam "nosem". Teraz mi już to nie grozi:)

Moja blogowa dobra znajoma, Ar_nika z "Mojej szydełkowej bajki", zaaranżowała jakiś czas temu dla swoich małych wychowanków pracownię artysty. Mottem aranżacji było hasło: Piękno ukryte w sztuce. Ku mojej wielkiej uciesze, w warsztacie artysty znalazła się też plakietka (na samej górze fotografii), którą malowałam w czasie wakacji, a która znalazła się w posiadaniu Ar_niki:


 zdjęcie wykonała Ar_nika


Z mejlowych informacji, które wymieniłyśmy między sobą, dowiedziałam się, że inspiracją do stworzenia tej pracowni był mój blog. W innym mejlu z kolei stwierdziła, że chyba jednak jest za czysta i zbyt uporządkowana. 
Hihi, Ar_niko, masz rację! Patrząc na Twoją i moją pracownię, mogę z całą pewnością stwierdzić, że u mnie panuje zdecydowanie bardziej artystyczny nieład! ;) Pozdrawiam Cię najserdeczniej, Kochana!!!

Dobrego dnia i całego tygodnia, moi Mili!

10 komentarzy:

 1. Przystojniak z tego gondoliera ;-)
  Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja się nie wypowiadam w tej sprawie! Ja tu tylko rysuję ;)

   Usuń
 2. Super! <3 Rysunki świetne!
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Paulinko! I startujesz w olimpiadzie historycznej? Ciekawi mnie to bardzo :)

   Usuń
 3. ślicznie Ci wyszły , a taka podstawka na pewno dla kregosłupa zdrowsza !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję Avreo, serdecznie pozdrawiam!

   Usuń
 4. Sympatyczny ten gondolier! I jeszcze raz dziękuję za inspirację :-) Muszę przyznać, że artystyczny nieład - szczególnie w Twoim wydaniu - jest uroczy i bardzo fotogeniczny (wystarczy spojrzeć na zdjęcie z nowym blatem...) Pozdrawiam cieplutko :-))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak dobrze mieć Znajomych, którzy tłumaczą artyzmem mój paskudny bałagan! Ar_niko, Ty to mnie zawsze pochwalisz! :* Tobie też przesyłam najlepsze pozdrowienia!

   Usuń
 5. Wow ,slicznie rysujesz :) i swietny blat do rysowania :) ja uwielbiam rysowac przy sztaludze ,na pionowo , choc ostatnio szkicuje duzo na kolanach ,na pochylo :) Pozdrawiam i zapraszam do mnie :)
  Monika

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję:) U Ciebie już byłam:) i chylę czoła przed talentem!

   Usuń

Dziękuję za Wasze komentarze:) Zapraszam ponownie!