piątek, 9 marca 2012

East Coast
Skończyłam niedawno projekt pt. "Zrób coś z kredensem, Monia!" Problem tkwił w tym, że drzwiczki tego mebla były przeszklone, a to, co trzymamy w środku jednak nie zawsze jest godne wyeksponowania. Kiedy siedziałam na tapczanie naprzeciw kredensu nieład widoczny przez szybki sprawiał mi dyskomfort (ten, kto mnie zna wie, że niełatwo u mnie o takie poczucie:).
Myślałam, co by z tym zrobić, myślałam... i wpadłam na pewien pomysł. Przydatne były kartki z bloku technicznego, marker, linijka, pędzelek, farbka i taśma klejąca. Efekt pracy i tym samym kredens w nowej szacie pokażę wkrótce. Dziś tylko migawki.Inspiracją dla mnie był post Kalinki o kolekcji Riviera Maison na lato 2012 - "White Sands Beach Resort", szczególnie lampka (zob. tutaj). Gorąco Wam polecam blog KALINKI SUMMERHOUSE (http://summerhouse-kalinki.blogspot.com). Ja go czytam jak powieść pełną pasji, blasku, wakacyjnego słońca, przestrzeni, morskiej bryzy, rześkości i tak poruszających moją wyobraźnię nazw geograficznych jak Rhode Island, New England, Cape Cod. U Niej naprawdę można świetnie wypocząć! Zapraszam!
Miłego weekendowego wypoczynku:)5 komentarzy:

 1. Monia, Kochana- czekam z niecierpliwością na zakończenie projektu i jednocześnie bardzo Ci dziękuję za tyle ciepłych słów o moim blogu. Naprawdę się wzruszyłam czytając to, co napisałaś :))
  Miłego weekendu i buziaki!
  M.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo jestem ciekawa tego Twojego nowego projektu;-)
  Buziaki i udanego weekendu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Koniecznie musisz się pochwalić co ciekawego wyczarowałaś :)

  zapraszam do obserwowania ;*
  oraz miłego dnia życzę!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kalinki to świetny blog, ale u Ciebie też bardzo interesująco, podziwiam za wytrwałość w samodzielnym malowaniu napisów:)) Miłej niedzieli.

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj,wzbudziłaś ciekawośc u koleżanek!Malowanie napisów fajnie Ci wychodzi!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Wasze komentarze:) Zapraszam ponownie!