wtorek, 24 września 2013

Nowy blog: FOTOGRAFIE Z SERCEMWitajcie!

Wiecie, że do sprzątania miłości nie mam. Przyszła jednak pora, żeby uporządkować co nieco. W Sercem Malowane, w moim Świecie Moni znajdujecie czasem "mieszankę wybuchową" - są tu moje prace (portrety, obrazy, zawieszki), są refleksje, cytowane wiersze, elementy wnętrzarskie, czasem piszę o książkach, które czytam (albo sama piszę), niekiedy wrzucę reportaż z bliskiej czy dalszej podróży, rodzinne zdjęcia, a to wszystko zamknę w barwną mozaikę, kiedy robię przegląd każdego miesiąca.
Zakup nowego aparatu fotograficznego stał się przyczynkiem do podjęcia decyzji, by część zgromadzonych zbiorów lokować w innym miejscu sieci. Potrzebowałam trochę wolnej, czystej przestrzeni. Tak narodził się mój nowy blog:
Sądzę, że to będzie dobre miejsce dla zdjęć, które nie będą przedstawiały moich rysowanych bądź malowanych wytworów. Publikowane tam "obrazy" ujmę w formę opowieści. Będzie to pewna myśl opowiedziana fotografiami. Moja natura historyka i poetki upomina się o to. Nie bójcie się jednak, nie chodzi o "przegadanie", raczej o naszkicowanie słowem i obrazem treści ważnej dla mnie. Zresztą, sami zobaczcie:


Jeśli macie ochotę, zostańcie w "Fotografiach z sercem" na dłużej. Mogę Was tutaj informować o nowych wpisach. Chcecie?

Intensywnie zielono i czerwono, z głową pełną pomysłów, ale bez czapki (nie cierpię czapek na swojej głowie,wrr :/) żegnam się z Wami. Do następnego napisania tu lub tam! 
Jak my to na Śląsku mówimy? Do zaś! ;)4 komentarze:

 1. Dziękuję za zaproszenie :-) Zajrzałam i oczywiście zostaję na dłużej! Nieważne czym malujesz: pędzlem, ołówkiem, słowem czy zdjęciem - efekty zawsze są cudowne! Czekam na dalszy ciąg tej historii...
  Moc uśmiechów przesyłam :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jutro kolejny wpis w tej mojej malowano-fotograficznej rzeczywistości! Zapraszam Cię serdecznie:)

   Usuń
 2. ładnie piszesz, piękne zdjęcia, cudowne malowidła, po prostu zakochałam się w Twoim blogu...
  z pewnością będę tu często zaglądac

  zapraszam na mojego bloga http://andeverythingandnothingand.blogspot.com/

  pozdrawiam,
  michalina

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Michalinko, bardzo miło zebrać tyle komplementów na raz:) świetnie, że spodobało Ci się moje miejsce. Zapraszam częściej!!! A ja idę do Ciebie...

   Usuń

Dziękuję za Wasze komentarze:) Zapraszam ponownie!